Twitter відзвітувала про боротьбу з тероризмом

Mashable

За першу половину 2017 року адміністрація Twitter заблокувала профілі 299 649 користувачів за пропаганду ідей тероризму та екстремізму.  Для порівняння, за попередній звітний період ця цифра становила близько 377 тисяч акаунтів.

При цьому 75% профілів були заблоковані ще до того, як на них з'явився протиправний контент, відзначає Mashable. А 95% підозрілих облікових записів були виявлені автоматичною системою аналізу опублікованих повідомлень. «Компанія зрештою створила інструменти, які, очевидно, покращили роботу по боротьбі з тероризмом», - зазначає видання, вказуючи на 20% зниження кількості заблокованих профілів у звіті Twitter.

Також у звіті сервісу йдеться про те, що інформація про майже 4 тис. підозрілих користувачів була передана до правоохоронних органів відповідних країн на вимогу урядів. Найбільше запитів на розкриття даних надійшло від урядів США, Японії, Туреччини та Великобританії.

Нагадаємо, у червні цього року інтернет-гіганти Facebook, Twitter, Microsoft та YouTube оголосили про створення Глобального Інтернет-форуму для боротьби з тероризмом. Зокрема вони працюють над спільною базою даних для відстеження екстремістського контенту та створення його «цифрового відбитку», що допоможе швидше ідентифікувати та видалити його.

Також нещодавнє дослідження британського аналітичного центру Policy Exchange встановило, що онлайн-контент джихадистів найбільш цікавий мешканцям Британії та Німеччини.

comments powered by Disqus