Twitter тестує позначки для акаунтів з потенційно образливим контентом

The Independent

В деяких акаунтах з'явилися помітки про те, що вони можуть містити потенційно образливий контент (sensitive), пише The Verge. Попередження займає всю сторінку, тому для того, аби перейти до перегляду акаунта чи його дорисів, користувачі мають клацнути або закрити його. Представники компанії пояснили, що функція поки тестується і не відомо, чи буде вона запроваджена повноцінно.

Twitter акаунт із позначкою про потенційно образливий контент.

За яким принципом акаунти маркуються як «потенційно образливі» у Twitter не пояснили. «Якщо профілі маркуються через скарги інших користувачів, то достатня кількість скарг від інтернет-тролів може зробити ні в чому невинного користувача розповсюджувачем образливого контенту. Якщо маркуванням буде займатися алгоритм, він теж може припускатися помилки», - пише The Verge.

Раніше Twitter запровадив часткове блокування акаунтів через тролінг  - на час блокування їх пости будуть бачити лише їх підписники.  Користувачі припускають, що тимчасові обмеження вводяться за використання ненормативної або образливої лексики. Вони також припустили, що функція працює автоматично, але офіційних підтверджень цьому немає.

Також Twitter запустив нові фільтри, аби користувачі могли регулювати контент та коментарі, які вони бачать у сервісі.

comments powered by Disqus