Twitter посилить модерацію контенту з ненавистю й домаганнями

Engadget

Про це повідомило агентство АР.

Таким чином Twitter прагне захистити зокрема й права жінок, чиї фотографії без їхнього відома або дозволу були поширені в інтернеті. Компанія оперативно блокуватиме акаунти, з яких були опубліковані такі зображення. 

Серед вжитих заходів також – алгоритм усунення лайків під постами, що прославляють насильство.

Twitter також вдасться до нових заходів шодо блокування твітів, які пропагують насильство, а також образів та символів ненависті й сторінок організацій, які їх використовують.

АР припускає, що цензури зазнає не тільки широковідома свастика, а й інші символи. Серед них може бути Жаба Пепе (“Pepe the Frog”) - персонаж мультфільма, який став символом правих рухів, а також смайлик із зображенням пляшки молока, який активно використовують білі супремасисти (прихильники ідеології вищості білої раси. — MS) .

Також буде розроблено механізм, який дасть можливість користувачам повідомити про появу контенту з небажаним сексуальним змістом.

Нагадаємо, у вересні компанія Twitter опублікувала дані про акаунти, які були заблоковані за пропаганду ідей тероризму та екстремізму. За першу половину 2017 року адміністрація соцмережі заблокувала профілі 299 649 користувачів.

Twitter закрила близько 200 російських акаунтів, з яких купувалася політична реклама, яка могла вплинути на вибори в США. У компанії розповіли, що російський державний медіахолдинг Russia Today витратив в 2016 році $274 100 на просування своїх дописів у сервісі. 

comments powered by Disqus