Цукерберг пообіцяв пожертвувати 99% своїх акцій Facebook на благодійність

Facebook

Про це Марк Цукерберг написав у Facebook.

«Ми з Прісциллою такі раді вітати нашу доньку Макс у цьому світі!

До її народження ми написали їй лист про світ, в якому, ми сподіваємося, вона виросте. Це світ, в якому наше покоління розвине людський потенціал та активно реалізуватиме ідею рівності, лікуючи хвороби, персоналізуючи навчання, освоюючи екологічно чисту енергію, поєднуючи людей, будуючи сильні спільноти, знижуючи рівень бідності, забезпечуючи рівні права і поширюючи розуміння між народами. 

Ми прагнемо зробити свій невеликий внесок у творення цього світу для всіх дітей. Ми віддамо 99% наших акцій Facebook - станом на зараз це 45 мільярдів доларів - впродовж свого життя, щоб приєднатися до багатьох інших у поліпшенні цього світу для наступного покоління. Дякую кожному у цій спільності за вашу любов і підтримку під час вагітності. Ви дали нам надію, що разом ми зможемо побудувати цей світ для Макс та всіх дітей», - написав Цукерберг у посланні до новонародженої доньки та у зверненні до користувачів сайту соцмережі. 

Priscilla and I are so happy to welcome our daughter Max into this world!For her birth, we wrote a letter to her about...

Posted by Mark Zuckerberg on 1 грудня 2015 р.

Марк Цукурберг з дружиною Прісциллою Чан створили нову організацію для управління своїми активами. Подружжя пообіцяло сфокусуватися на персоналізованому навчанні для дітей, медицині та налагодженні діалогу в суспільстві.

Нагадуємо, що Марк Цукерберг очолив рейтинг 100 найвпливовіших осіб у сфері медіа від The Guardian.

comments powered by Disqus