Трамп ретвітнув три антиісламістські відео

metro.co.uk

Про це пише ВВС.

Перше поширене керівником США відео належить одному з лідерів руху «Британія – перш за все» – політикині Джайді Франсен. Вона заявляє, що на одному з роликів показано, що мігрант-мусульманин напав на чоловіка на милицях. Одразу після поширення цього допису на сторінці президента США з'явилося ще два репости Джайді Франсен із подібними роликами.

Скріншот сторінки Дональда Трампа, зроблений MediaSapiens

У пані Франсен понад 52 тисячі фоловерів у Twitter. Вона з ентузіазмом відповіла главі США, який поділився її твітами: «Дональд Трамп самотужки поширив це відео і має біля 44 мільйонів фоловерів! Хай Бог благословить Трампа! Благослови Господь Америку!», – написала політикиня.

Як видно зі стріншоту, сама соцмережа Twitter маркувала усі три дописи Дональда Трампа як матеріали делікатного характеру й попереджає користувачів про це.

Станом на 17:40 за Києвом ці три репости досі є в стрічці публікацій Дональда Трампа (вже впродовж кількох годин). Опісля президент США опублікував ще декілька твітів, зокрема зі схваленням рішення журналістів каналу CNN, який він постійно критикує, бойкотувати різдвяну вечірку в Білому домі.

Нагадаємо, нещодавно користувачі соціальної мережі Twitter звинуватили президента США Дональда Трампа у копіюванні власного Twitter-повідомлення, в якому він висловлював співчуття з приводу іншої трагедії.

Минулого тижня стало відомо, що за даними TwitterAudit, 53% підписників Twitter-аккаунта президента США Дональда Трампа є ботами, а не реальними людьми.

 

comments powered by Disqus