Офіційний Twitter України закликав Google та Apple додати емодзі з борщем

Twitter

Суперечка виникла через емодзі чізбургера в Google та Apple. Користувач Томас Баекдал (Thomas Baekdal‏) помітив, що на зображеннях цих двох компаній інгридієнти чізбургера намальовані в різному порядку, після чого в мережі виникла дискусія щодо правильного рецепту чізбургера та недоліків емодзі з чізбургером у різних компаній.

Генеральний директор Google Сундар Пічаї жартома відповів, що негайно кине усі свої справи, аби вирішити проблему з емодзі чізбургера. «Якщо усі прийдуть до згоди щодо правильного варіанту», - додав він.

В свою чергу акаунт України в Twitter закликав Google та Apple додати нову картинку. «Нещодавно Томас Баекдал почав важливу дискусію про емодзі бургерів. Ми хочемо піти ще далі: Google та Apple, час додати емодзі з борщем!», - написав він.   

Акаунт @Ukraine навіть запропонував можливий дизайн нового емодзі.

В коментарях користувачі запропонували також обговорити створення емодзі й з іншою частиною традиційної української кухні - салом, та чи потрібна літера «t» в англомовній версії слова «борщ».

Раніше акаунт України задражнив в Twitter Росію через суперечку про походження Анни Ярославни.

Офіційний акаунт України в Twitter @Ukraine з'явився у червні минулого року. За інформацією видання AIN.ua, ним займаються SMM-ники з Адміністрації Президента.

comments powered by Disqus