Instagram запровадить розмежування публічних та особистих постів

The Verge

В профілях користувачів Instagram з’явиться окрема вкладка «Обране» (Favorites), в якій будуть усі пости, якими вони поділилися з друзями. А публікації, зроблені для окремої групи друзів, позначатимуться зеленим значком. В групу «Обране» можна буде додавати необмежену кількість друзів. При цьому ніхто з користувачів не буде отримувати сповіщення про те, що їх додали чи видалили з такої групи.

Як пише The Verge, серед користувачів додатку вже давно є запит на таку функцію. Багато людей мають кілька акаунтів або ж видаляють фото після того, як їх друзі їх побачили й натиснули «лайк». За даними видання, над функцією працюють вже більше року й очікується, що її запустять для усіх користувачів.

Раніше додаток для обміну фотографіями запустив й інші популярні серед користувачів функції - серед них можливість створювати чернетки та модерувати коментарі під публікаціями.

П'ять років тому Facebook оголосила про покупку Instagram за $1 млрд. На час укладання цієї угоди в Instagram було всього 30 мільйонів користувачів і нульовий дохід. Тепер місячна аудиторія Instagram перевищила 700 млн користувачів й цю угоду називають однією з найдільш вигідних, які уклала Facebook під керівництвом Марка Цукерберга.

comments powered by Disqus