Instagram викрив дорогу арт-колекцію Іванки Трамп та Джареда Кушнера

На фото з Instagram видно твори Нейта Лоумена та Дена Коліна

Стіни будинку подружжя на Парк-Авеню прикрашені роботами як дуже дорогих, так і молодих художників,  серед яких Алекс Ізраїль (Alex Israel), Ден Колін ( Dan Colen), Нейт Лоумен (Nate Lowman), Алекс Да Корте (Alex Da Corte) і  Девід Островські (David Ostrowski).  Іванка Трамп регулярно демонструвала свою колекцію у Instagram, позуючи перед художніми роботами  на фото, які супроводжувалися повідомленнями про її бізнес, повідомляє видання Artnet.

Вартість окремих картин, які виставляє в Instagram президентська донька, складає приблизно півмільйона доларів. Так, наприклад, в одному пості Іванка Трамп позує на фоні двох фаворитів мистецького ринку. Зліва на стіні розташована чорно-біла картина Нейта Лоумена, яка нагадує стікер із зображенням отвору від кулі (аналогічна робота Лоумена, BlackEscalade, за даними Bloomberg, була продана у 2013 році на аукціоні Сотбіс в Нью-Йорку за $ 665000). Справа - витвір Дена Коліна, що складається з жувальної гумки (аукціонний будинок Phillips NewYork продав подібну роботу Коліна за $ 578 500 в 2012 році).

У фінансових звітах Джаред Кушнер, який є радником президента, не повідомляв про цю колекцію, незважаючи на її вартість. Хоча, за американськими законами, федеральні службовці зобов'язані надавати дані про будь-які твори мистецтва, які зберігають в інвестиційних цілях і які  коштують понад 1000 доларів.

Як зазначають експерти, колекція може коштувати мільйони. Проте адвокат Джареда Кушнера заявив, що картини використовуються «тільки для декоративних цілей».

«Пан Кушнер і пані Трамп демонструють свої твори мистецтва для декоративних цілей і продали тільки одну роботу», - сказав адвокат в заяві, оприлюдненій Білим домом.

Інші високопосадовці з адміністрації Трампа нещодавно задекларували свої арт-колекції. Так міністр торгівлі Уілбур Росс (Wilbur Louis Ross) розкрив мистецьку колекцію на суму не менше $ 50 мільйонів доларів, а міністр фінансів Стівен Мнучін (Steven Mnuchin) повідомив про картини  Віллема де Кунінга (Willem de Kooning) на суму $ 14 700 000, а також про інші твори мистецтва.

Нагадаємо, нещодавнє дослідження HopperHQ показало, що пости жінок в Instagram збирають майже в п'ять разів більше «лайків», ніж пости чоловіків. 

comments powered by Disqus