Instagram поширить свою рекламу по всьому світу

crimenewsbd.com

Instagram, який був куплений корпорацією Facebook у 2012 році, представив свою рекламу американським користувачам у листопаді 2013-го.

Нині соцмережа має понад 200 мільйонів користувачів по всьому світу. У своєму блозі Instagram заявив про позитивні результати своєї реклами.

«Запровадити рекламу в англомовних країнах – це логічний крок Instagram. Він дає можливість рекламодавцям-глобальним брендам поширити свої зусилля у цій соцмережі поза межами США», - каже Дебра Ахо Вільямсон (Debra Aho Williamson), аналітик соціальних медіа у eMarketer.  

Минулої осені Instagram тестував рекламу в США на кількох обраних, таких як Adidas, General Electric, та Levi's. Зараз соцмережа рекламує приблизно 20 компаній.

Глобальне поширення Instagram відбувається після того, як Facebook поставив за мету стати першою мобільною компанією.

Цього року Facebook купив меседжер WhatsApp за 19 мільярдів. Нещодавно в компанії заявили, що мобільна реклама складає 59% від загального обсягу рекламних доходів.

Разом з тим, донедавна Facebook був обережним у питанні монетизації Instagram, побоюючись, що користувачі перестануть користуватися цією соціальною мережею.

comments powered by Disqus