Глава МЗС Великобританії сказав, що хоче твітити як Трамп (спойлер: йому навряд чи дозволять)

Share Trends

Борис Джонсон зазначив, що він заздрить тій свободі, з якою Трамп висловлює свої погляди в Twitter, незважаючи на серйозну критику, цитує його слова The Guardian. «Мені, безумовно, не дозволять твітити так, як це робить він, хоча мені б і хотілося. Я бачу, як зараз занепокоїлися мої колеги з міністерства», - сказав він.

Президент США Дональд Трамп відомий своєю різкою та нестриманою манерою вести сторінку в мережі Twitter. Особливо сильно його критиквали за висловлювання на дресу двох ведучих новинної програми телеканалу MSNBC.  Він назвав Міку Бжезинськи «божевільною», а її колегу, Джо Скарборро, - «психопатом».

Журналісти порівняли Twitter-акаунти двох політиків: у той час, як Дональд Трамп часто пише повідомлення великими літерами, Борис Джонсон майже не використовує їх. В той день, коли президент США опублікував відео, на якому він «лупцює» телеканал CNN,  міністр закордонних справ Великобританії опублікував фото із зустрічі з іракським міністром Ібрахімом Аль-Джафарі. «Якщо Борис Джонсон хоче писати в стилі Дональда Трампа, йому доведеться постаратися. Але судячи з усього, працівники британського міністерства міцно тримають сторінку в Twitter під контролем», - пише газета.

Минулого року газета The New York Times опублікувала  список людей, яких Дональд Трамп образив у Twitter.  В списку є і сама газета New York Times, яку пан Трамп назвав «дуже огидною», «занепадаючою», «газетою, яка пише лише неправдиве лайно». Серед інших медіа, яких Дональд Трамп образив у Twitter - Politico, Wall Street Journal, USA Today, Vanity Fair, The Washington Post, The Weekly Standard.

comments powered by Disqus