Фото вагітної Бейонсе встановило рекорд в Instagram

Billboard

Світлина за 15 годин набрала понад 8,1 млн лайків, з них 1,4 млн припали на перші півгодини після публікації, пише УНІАН.

У середу мати п'ятирічної дочки Блю Айві і дружина реп-виконавця Джей Зі оголосила, що на цей раз вагітна двійнею. «Ми хочемо поділитися своєю любов'ю і щастям. Ми неймовірно вдячні, що наша сім'я збільшиться на дві людини, і ми дякуємо вам за всі добрі побажання», - зазначила поп-зірка.

Своє повідомлення вона підписала як Картер - це паспортна прізвище її чоловіка Джей Зі.

Пара зустрічається з 2002 року, артисти одружилися в 2008 році в Нью-Йорку. Попередній рекорд за кількістю лайків Instagram належав іншій американській співачці - Селені Гомес, яка явила публіці автопортрет з соломинкою і пляшкою Coca-Cola, підписаної рядком з її пісні. Бейонсе - одна з найуспішніших артистів в історії музичної премії «Греммі», яка здобула 20 нагород і більше 60 номінацій. У 2011 році вона була удостоєна почесної премії журналу Billboard - «Артист тисячоліття».

MediaSapiens нещодавно писав про те, що знімок першої леді США Меланії Трамп опублікували на обкладинці мексиканського Vanity Fair. Для обкладинки використали фото 2011 року, зняте для реклами ювелірного бренду QVC. Також в журналі була опублікована велика стаття про подальші плани пані Трамп як першої леді США та про її стосунки з чоловіком.

comments powered by Disqus