Facebook запустила платформу-конкурента для YouTube

Facebook Newsroom

Facebook Watch буде доступний для мобільних пристроїв, для десктопів та в додатку для телевізорів, пише The Guardian. Весь контент, представлений на платформі, буде ексклюзивним. При цьому, на головній сторінці у кожного користувача буде запропоновано різні відео, з урахуванням вподобань кожного. Окремо у Facebook Watch буде перелік шоу, які дивиться користувач, аби він не пропустив вихід нових епізодів. Також у ньому будуть запропоновані підбірки «Найбільш обговорюване» (Most Talked About), «Що дивляться друзі» (What Friends Are Watching) і «Що змушує людей сміятися» (What's Making People Laugh). Також у Watch можна підписуватися на нові відео від конкретних блогерів, брендів або видавців.

Свої шоу для Facebook Watch представлять National Geographic, NASA, Billboard, Major League Baseball та інші. Авторам контенту компанія пообіцяла 55% від рекламних доходів майданчика. Водночас YouTube віддає авторам контенту 45% доходів. The Guardian, CNBС, TechCrunch прогнозують, що ці дві платформи в майбутньому будуть конкурувати між собою.

Поки що платформа Watch доступна тільки невеликій частині користувачів і творців відео в США. Facebook не уточнила, коли сервіс з'явиться в інших регіонах.

У квітні цього року в медіа з’явилась інформація про те, що Facebook буде платити виданням за створення відеоконтенту. Вони отримуватимуть щомісячні виплати за умови створення обумовленої кількості відео.

comments powered by Disqus