Facebook запустив автоматичне програвання відео зі звуком у стрічці

Forbes

Про це йдеться у повідомленні на сторінці компанії.

У той же час гучність звуку відео буде повільно спадати або зростати під час перегляду стрічки. У разі ж, якщо телефон перебуватиме у беззвучному режимі, то звук відео також буде відключено. Однак, чи буде застосовуватися функціонал для десктопної версії Facebook, невідомо.

Також Facebook спростить перегляд вертикальних відео з телефону: при натисканні ролик буде розгортатись на весь екран. При цьому користувачі зможуть і згорнути відео до невеликого віконця в кутку екрану – так можна буде дивитися ролик і гортати стрічку новин далі. 

Крім того, Facebook запустила додатки для перегляду відео на Apple TV, Amazon Fire TV і Samsung Smart TV. В майбутньому планується розширити кількість платформ, на яких є додаток. 

Нагадуємо, що у Франції, яка готується до президентських виборів, Facebook, Google і група ЗМІ запустили проект боротьби з неправдивими новинами. У Facebook заявили, що співпрацюватимуть з кількома провідними французькими ЗМІ, серед яких Agence France-Presse, BFM TV, а також газети L'Express і Le Monde, щоб забезпечити відсутність неправдивих новин у соцмережі. 

comments powered by Disqus