Facebook запускає програму грантів для адміністраторів груп і спільнот

В рамках програми Facebook планує видати грантів на загальну суму в 10 мільйонів доларів. Community Leadership Program працюватиме за трьома напрямками - фінансова підтримка адміністраторів спільнот, проведення зустрічей лідерів місцевих громад та створення груп для адміністраторів Facebook.

П'ять лідерів спільнот отримають гранти в $ 1 млн. кожен на реалізацію своїх проектів. Ще близько 100 адміністраторів груп і заходів отримають до $ 50 тисяч кожен для розвитку своїх спільнот.

Подати заявку на грант можна на сайті програми.

Голова Facebook Марк Цукерберг написав на своїй сторінці, що у кожної міцної спільноти є сильний лідер, який має позитивний вплив на людей. «Якщо ми дамо їм більше інструментів, вони зможуть досягнути навіть більшого», - зазначив він.

Водночас видання Engadget звертає увагу на те, що кількість активних користувачів Facebook за день зменшилася з 185 мільйонів до 184 мільйонів. Можливо, що заохочення людей створювати та бути активними в групах на Facebook - це спосіб залучити більше користувачів.

Нагадаємо, у 2017 році Марк Цукерберг змінив головну місію Facebook - компанія тепер ставить за мету «надати людям можливість будувати спільноти, щоб об'єднати світ». Нещодавно соцмережа також оновила алгоритм стрічки новин. Тепер пріоритетними будуть публікації друзів, знайомих та родини, а рекламні пости брендів стануть менш помітними.

comments powered by Disqus