Facebook заблокував розробника сервісу, що дає змогу пофарбувати фото в кольори прапору РФ

РСН

Приводом для блокування стали коментарі під матеріалами про ЛГБТ-спільноти.

Про це повідомляє радіо «Російська служба новин».

«Facebook заблокував мене на 30 днів, тепер не можу писати пости, не можу лайкати, не можу коментувати. Facebook не вперше банить мене саме через цю тему (ЛГБТ). Коли критикуєш, видаляють пост і банять, мовляв, це порушення норм спільноти Facebook», - цитує слова керівника маркетингового агенства Рішата Шігапова радіостанція.

Розробник зазначив, що його сервісом www.flagga.ru скористалися більше семи тисяч людей. 

28 червня в російському сегменті Інтернету з’явився сервіс, що дає змогу «пофарбувати» аватарку у кольори російського прапору. Ця ініціатива стала відповіддю деяких росіян тим користувачам Facebook, які 27 червня наклали на свої аватарки веселку ЛГБТ. Таким чином світова спільнота відзначило легалізацію одностатевих шлюбів на всій території США. Своє фото у кольори райдуги пофарбував і засновник Facebook Марк Цукерберг.

Як повідомлялось раніше, Facebook-аккаунт Тараса Березовця заблокували на добу за те, що він поширив пост про українську націю. Того ж дня був заблокований акаунт народного депутата Бориса Філатова, який перепостив повідомлення нардепа Борислава Берези. Окрім того, спільнота «УКРОП - Український Опір» була видалена адміністрацією Facebook.

Також 4 червня Андрій Бондар опублікував критичну колонку, в якій  писав про подвійні стандарти Facebook, які змушують думати про те, що позов на її адміністрацію – єдиний вихід із ситуації, що склалася.

10 червня у відповідь на петицію користувачів, у Facebook пояснили, що соцмережа не порушувала власних стандартів, а тому українців блокують виключно в рамках правил.

Водночас 2 дні тому, 15 червня, Бельгія  подала до суду на Facebook через втручання у приватне життя.

18 червня Facebook розпочав діалог з українською стороною та пообіцяв ретельніше моніторити український сегмент соцмережі.

comments powered by Disqus