Facebook уклала угоду з Universal Music: тепер юзери зможуть додавати до відео їх пісні

gagadget.com

Про це повідомляє The Guardian.

Якщо раніше корисувач платформ Facebook (а це Facebook, Messenger, Instagram і Oculus) завантажував власне відео з музикою з треками, права на які належать Universal Music Group, модератори мали видалити ролики.

Universal Music Group першою з великих лейблів виклала каталоги власної продукції для використання юзерами.

Умови угоди, яку вже назвали безпрецедентною, не розголошуються. Однак відомо, що вона розрахована на багато років.

Керівниця відділу розвитку музичного бізнесу та партнерства Facebook Тамара Гривнак (Tamara Hrivnak) зазначає: «Між музикою та побудовою громади існує магнетичний зв'язок. Ми з радістю вирішили довети це в Facebook, Instagram, Oculus та Messenger у партнерстві з UMG».

Виконавчий віце-президент цифрової стратегії в Universal Music Group Майкл Наш (Michael Nash) звернув увагу на те, що Facebook і UMG спільно творять нову динамічну модель співпраці музичних компаній та соцмереж, яка б захищала інтереси музикантів та водночас дарувала новий музичний досвід їхнім шанувальникам.

«Це партнерство є важливим першим кроком, який демонструє, що інновації та справедлива винагорода для творців музики можуть допонювати одне одного й процвітати разом. Ми з нетерпінням чекаємо, що Facebook стане важливим учасником здорової екосистеми для музики, завдяки якій виграватимуть як артисти, так і фанати та всі ті, хто інвестує в привнесення прекрасної музики в наш світ».

До артистів Universal Music Group належать Елтон Джон, Metallica, Леді Гага, Тейлор Свіфт, Ріанна, 50 Cent, Rammstein та сотні інших виконавців.

Нагадаємо, минулого року 180 музикантів виступили з проханням провести реформу Закону про авторське право в цифрову епоху, який займається регулюванням авторських прав в інтернеті. Це зокрема були такі виконавці як U2, Пол Маккартні, Тейлор Свіфт, гурт Kings Of Leon. Крім музикантів ініціативу також підтримали найбільші звукозаписні компанії Universal Music, Sony Music і Warner Music. Всі вони заявили, що відеохостинг Youtube компанії Google не платить їм достатньо грошей за використання їх музики. 

comments powered by Disqus