Facebook надасть 1 млн доларів жертвам землетрусу в Мексиці

internet-anonymity.com

Про це написав засновник та генеральний директор компанії Марк Цукерберг на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомляв «Укрінформ», вранці 19 вересня землетрус магнітудою 7,1 стався в центральній частині Мексики. Епіцентр землетрусу знаходився між штатами Пуебла і Морелос неподалік від столиці. Тільки в Мехіко обрушилися десятки будівель, рятувальники та волонтери голими руками відкопували жертв з-під завалів. За даними агентства Reuters, від стихійного лиха постраждали понад 2 тис. осіб. 

Керівник Facebook повідомив, що компанія надасть 1 мільйон доларів мексиканському Червоному Хресту, щоб підтримати зусилля з надання допомоги на місцях.

«Ми також співпрацюємо з ЮНІСЕФ та скасували сплату комісії за пожертування на відновлювальні роботи в Мексиці, здійснені цій оргінізації через інструменти нашої соціальної мережі. Дякую всім членам нашої спільноти, які роблять свій внесок для того, щоб допомогти людям»,  написав пан Цукерберг.

Нагадаємо, компанія Facebook оголосила про наміри інвестувати гроші в будівництво 1500 квартир в містечку Менло-Парк (США), де знаходиться й штаб-квартира компанії. Facebook неодноразово звинувачували в погіршенні кризи житла в регіоні. Працівники великих технологічних компаній в Кремнієвій долині часто живуть в поганих умовах, тому що не можуть справитись із надзвичайно високими цінами на оренду житла.

comments powered by Disqus