Facebook оголосив війну клікбейтним картинкам, які видають себе за відео

blogdumoderateur.com

Як відомо, Facebook активно просуває відео й в стрічці новин пріоритет надається постам із відеороликами. Деякі сайти почали користуватися цим, публікуючи, наприклад, зображення із кнопкою відеоплеєра. Коли користувач клацає на нього, замість показу відео його перенаправляють на сторінку сайту. Ще один прийом, за допомогою якого сайти намагаютсья обманути алгоритм Facebook - публікація картинок під виглядом відео чи коротких зациклених роликів.

Facebook вирішила боротися з «відео-клікбейтом»: сторінки та публікації, які маніпулюють таким чином, будуть песимізовані при формуванні стрічки новин. «Автентичне спілкування є однією з наших головних цінностей, і ми знаємо, що наша спільнота цінує його», - зазначила соцмережа. Окрім того, в Facebook радять сайтам уважно прочитати рекомендації щодо просування свого контенту без клікбейту.

Нагадаємо, минулого місяця серед видавців став популярним спосіб підвищення ранжування сторінок у Facebook за допомогою публікації секундних відео, замість повноцінних роликів. Тоді Facebook не стала коментувати ситуацію однозначно. Вочевидь, соцмережа вирішила все ж витіснити псевдоролики зі стрічки новин.

Також нещодавно компанія Facebook запустила сервіс Facebook Watch, на якому будуть представлені як відео користувачів із соцмережі, так і професійно зняті шоу. Новий сервіс вже розглядають як конкурента для відеоплатформи YouTube.

comments powered by Disqus