Facebook не дозволяє користувачам блокувати Марка Цукерберга та його дружину Прісциллу Чан

The Guardian

Тепер «імунітет» до блокування виявився і в сторінки його дружини Прісцилли Чан, пише The Guardian. При спробі блокування сторінки на екрані з’являється повідомлення про те, що зараз її заблокувати неможливо.

Як пояснили в самій компанії, така помилка може виникнути з будь-яким акаунтом, якщо декілька людей одночасно намагаються його заблокувати. Або ж якщо сторінку вже масово блокували інші користувачі - таким чином компанія намагаєтсья протидіяти цілеспрямованим вірусним кампаніям, коли користувачів масово підбурюють когось блокувати.

Колишній інженер Facebook розповів The Guardian що неможливість заблокувати Цукерберга та Чан є скоріше особливістю системи блокування або ж помилкою, ніж навмисно встановленим обмеженням.

Водночас заблокувати сторінку сестри Марка Цукерберга Ранді або його собаки Біст («Beast», від англ. слова «звір», «бестія») користувачі можуть.

Як писав MediaSapiens, цього літа число користувачів Facebook досягло двох мільярдів осіб. Оголосивши про досягнення такого результату, Марк Цукерберг також звернувся до користувачів мережі, зазначивши що тепер головна мета Facebook - «зблизити світ» та надати людям можливість побудувати власні спільноти.

Раніше цієї зими Марк Цукерберг вже звертався до своїх користувачів. Тоді він розповів про плани змінити формат роботи соцмережі, перетворити її з мережі для друзів і сім'ї на платформу для розвитку глобальної соціальної інфраструктури.

comments powered by Disqus