Facebook допоможе відшукати безкоштовний Wi-Fi у різних куточках світу

Facebook Newsroom

Про це повідомляє Facebook Newsroom. «Минулого року ми запустили функцію «Знайти Wi-Fi» у кількох країнах, і виявили, що вона стане у пригоді не лише користувачам, що подорожують, але й тим, які знаходяться у зонах, де погано працює мобільний інтернет», —  розповів технічний директор Facebook Алекс Хімель(Alex Himel).

Функція «Знайти Wi-Fi» дає можливість побачити на карті (або у вигляді списку) компанії поблизу користувача, які мають вільний Wi-Fi.  

Розташовується вона у мобільних застосунках Facebook у вкладці «Додатково».  

Проте, як зазначає видання Techcrunch, опція поки не є стовідсотково надійною. Бо для того, щоб точку доступу можна було знайти,  власник закладу має розмістити інформацію про її наявність на сторінці організації у Facebook .

Нагадаємо, нещодавно компанія Facebook анонсувала окремий додатокдля користувачів, які створюють різноманітні відео та поширюють їх через соцмережу.

У квітні аналітична платформа Sensor Towerсклала рейтингнеігрових мобільних додатків, які найчастіше завантажували користувачі в першому кварталі 2017 року. До п’ятірки найпопулярніших увійшли 4 застосунки від Facebook.

comments powered by Disqus