Facebook анонсувала додаток для творців відеоконтенту

Square Marketing

Він матиме назву Creator та даватиме змогу користувачам публікувати готові ролики й онлайн-відеостріми та відстежувати їх ефективність. Анонс додатка відбувся на конференції VidCon, однак офіційна презентація Creator запланована на пізніше.

Як пише Engadget, новий додаток буде схожий на перероблену версію Facebook Mentions - цей застосунок доступний не усім користувачам і націлений у першу чергу на «публічних осіб», які хочуть провадити ефективну комунікацію зі своєю аудиторією. Через нього можна відстежити, що люди пишуть про вас у мережі й ділитися своїми останніми новинами й публікаціями. Creator буде схожий на Facebook Mentions тим, що стане доступним у першу чергу для популярних відеоблогерів. Додаток також пропонуватиме набір «креативних інструментів» для редагування роликів: шаблони та функція для створення заставок, рамок, стікерів тощо. У ньому також буде окрема вкладка, на якій блогери зможуть спілкуватися зі своїми підписниками й переглядати, що про них пишуть на платформі.

Як писав Mediasapiens, компанія Facebook була змушена найняти 3000 модераторів для відстеження відео з вбивствами чи суіцидом, які поширювалися на її платформі. У травні цього року Facebook розкритикували за повільну реакцію на відео з убивством у Клівленді. Відео вбивства 74-річного чоловіка було доступне в мережі близько трьох годин.

comments powered by Disqus