Блокування ресурсів полку «АЗОВ» у Facebook продовжується

PVSM.RU

«Схоже використовується схема цілеспрямованого масового вкидання скарг з метою дискредитувати контент ресурсів і як результат - блокування сторінок. Технологія вже відома і використовується російськими «тролями» проти українських користувачів Facebook», - кажуть у прес-службі батальйону.

Нагадуємо, 7 липня офіційну сторінку полку «Азов» у Facebook під назвою «Батальйон спеціального призначення «Азов» — нова сторінка» було видалено адміністрацією соцмережі без попереджень.

Підрозділ Нацгвардії так і не отримав від адміністрації сайту конкретних відповідей на питання щодо підстав закриття сторінки і термінів відновлення роботи спільноти.

Того ж дня сторінку журналіста Максима Кононенка було заблоковано через публікацію вірша Олександра Пушкіна «Моя родословная», який містить слово «хохол».

Як повідомлялося раніше, Facebook видалив пост управлінця Роскомнагляду Максима Ксьонзова через фразу «хохли інколи такі хохли».

Також Facebook на місяць заблокував розробника сервісу, що дає змогу пофарбувати аватарки в кольори російського прапору, Рішата Шігапова, через коментарі під матеріалами про ЛГБТ-спільноти.

Раніше Facebook-аккаунт Тараса Березовця заблокували на добу за те, що він поширив пост про українську націю. Того ж дня був заблокований акаунт народного депутата Бориса Філатова, який перепостив повідомлення нардепа Борислава Берези. Окрім того, спільнота «УКРОП - Український Опір» була видалена адміністрацією Facebook.

comments powered by Disqus