Американка розповіла, як наробила $10 000 боргів заради популярності в Instagram

The New York Post / Stefano Giovannini

Як розповіла сама пані Кальверо для The New York Post, в 2013 році вона переїхала з Маямі до Нью-Йорка заради стажування. Дівчина відчувала себе, як героїня популярного серіалу «Секс і місто» й демонструвала на фото в Instagram свій новий стиль життя. В неї було більше 12 тисяч підписників у цій мережі. Водночас її стажування покривало лише витрати на проїзд, тож вона почала витрачати свої заощадження й влаштувалася працювати на неповний робочий день. Коли в тому ж році дівчина повернулась до Маямі й пішла на повноцінну роботу, вона продовжила витрачати гроші на створення ідеального іміджу в Instagram.

«Я йшла купувати одяг лише для того, аби зробити ідеальний знімок», - розповіла Лізет Кальверо. Щомісяця вона старалась купувати одну дизайнерську річ, наприклад, сумку Louis Vuitton за $1 000 та ще близько $200 доларів вона витрачала на новий одяг, аби не фотографуватися в одному й тому ж вбранні двічі. Також вона щомісяця подорожувала у нові місця - Лас-Вегас, Багамські острови, Лос-Анджелес.

«Я витрачала більше, ніж заробляла. Більшість подорожей, в які я вирушила в 2016 році, були тільки заради Instagram», - пригадує дівчина. Одна з найбільших її витрат - $700 на поїздку в Техас на концерт виконавиці Sia. Невдовзі борги пані Кальверо досягли $10 000.

Ситуація змінилася в 2016 році, коли їй запропонували роботу в Нью-Йорку. «Я зрозуміла, що якщо я не візьму себе в руки, я не виживу», - розповіла Лізет Кальверо. Вона пішла в «міні-ізоляцію» від світу й почала менше користуватися соцмережами. Лізет зняла квартиру разом з іншою дівчиною, встановила собі ліміт на витрати та почала готувати вдома. За 14 місяців вона змогла погасити свої борги. Вона тепер використовує додаток, який автоматично перераховує більшу частину її зарплатні на ощадний рахунок.

Однак, дівчина купує абонемент у сервісі «Rent the Runway» - в ньому можна брати дизайнерський одяг в оренду. «Ніхто не обговорює особисті фінанси в Instagram. Я помічаю, як сильно дівчата переживають через свій зовнішній вигляд і це турбує мене », - додала вона.

Нагадаємо, раніше британська компанія Wren Kitchens попросила відомих фуд-блогерів показати, що ховається за ідеальними фото для Instragram. А журналіст видання Bloomberg Businessweek Макс Чафкін провів експеримент аби з'ясувати, як зі звичайної людини зробити «лідера думок» в соцмережах.

comments powered by Disqus