Альтернатива ВКонтакте: у тестовому режимі запустили українську соцмережу Ukrainians

Ukrainians / Screenshot

Створити у ній обліковий запис можна за допомогою електронної пошти, Facebook та навіть забороненої ВКонтакте. Це дає змогу користувачеві перенести свої дані профілю.

Станом на сьогодні у новій мережі зареєстровано понад 50 000 користувачів. Проте, функціонал є досить обмеженим - більшість опцій ще не працюють. Можна лише створити акаунт і обрати до нього аватар. 

За словами співзасновниці проекту Олександри Струмчинської, Ukrainians планують повністю запустити протягом наступних чотирьох місяців.

«Протягом зазначеного періоду плануємо поступово презентувати для Вас частини функціоналу української соціально мережі. Очікуйте наступний функціонал "Друзі" та "Новини" після досягнення 100 000 зареєстрованих користувачів», - йдеться у повідомленні, розміщеному на неофіційній сторінці проекту в Facebook.

Соціальна мережа Ukrainians заснована 17 травня 2017 канадською IT-компанією StartupSoft та співзасновницею однієї з українських SMM-компаній Олександрою Струмчинською.

Нагадаємо, після введення в дію санкцій проти російських соціальних мереж українська аудиторія Facebook продовжує рости надзвичайно високими темпами. Станом на 7 червня 2017 року цією соцмережею користувалось вже 8,6 млн українців – про це свідчать дані внутрішньої статистики Facebook для рекламодавців. За перший тиждень червня до Facebook приєднались ще 300 000 українців.

comments powered by Disqus