YouTube склав перелік найпопулярніших відео року

Найпопулярніші відео і музичні кліпи 2017 року відібрані на основі кількості і часу переглядів, числа пересилань, коментарів, лайків тощо, пояснюється на офіційному блозі сервісу. В сумі 10 найпопулярніших трендових відео року зібрали понад 633 мільйони переглядів.

На першому місці в «Топ-10 відео 2017 року в світі» опинився відеоролик з тайского шоу «The Mask Singer». Воно з’явилося в 2016 році в Кореї і його вже адаптували в Таїланді, В'єтнамі та Китаї. Це шоу стало найпопулярнішим в 2017 році на YouTube: відео виступів учасників шоу в сумі вже зібрали понад 3 млрд переглядів.

На другому місці - відео американського хореографа Кайл Ханагамі (Kyle Hanagami), який поставив танець на пісню Еда Ширана (Shape Of You). А на третьому - відео з кулькою для пінг-понгу, яка запускає ланцюгову реакцію з іншими предметами: наприклад, повітряними кульками, іграшковою машинкою чи гігантським печивом Oreo.

Також в топ-10 відео потрапило вірусне відео з професором Робертом Келлі, який забув зачинити двері й під час інтерв'ю програмі ВВС News про Південну Корею до кімнати забігли двоє маленьких дітей професора.

Щодо музичних відео, то в 2017 році лідером став кліп Luis Fonsi ‒ «Despacito». До цього 5 років поспіль найпопулярнішим ставав кліп Psy ‒ «Gangnam Style». Серед музичних відео в Україні більше всього переглядів зібрала пісня «Тает лёд» гурту «Гриби». А серед не музичних відео українці найчастіше дивились 62-гу серію мультфільму «Маша и Медведь» - «Спи, моя радость, усни!». Загалом в YouTube відзначають, що серед українських користувачів популярний дитячий і комедійний контент, а також телевізійні шоу.

Повний рейтинг YouTube Rewind 2017 можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, минулого року найпопулярнішим музичним кліпом в Україні виявився кліп групи «Ленинград» на пісню «Экспонат». А найпопулярнішим вірусним відео у світі в 2016 році став ролик Carpool Karaoke з співачкою Адель. 

comments powered by Disqus