Vice та Airbnb відправлять глядачів в небанальні подорожі

Скріншот, Airbnb.com

Про це повідомляє Wall Street Journal.

Парнерство розпочнеться з конкурсу, 100 учасників якого зможуть поїхати в безкоштовний індивідуальний тур. Переможці оберуть одну з чотирьох можливостей: познайомитися з електронною музикою в Кейптауні, побачити нічне життя ЛГБТ-спільноти в Токіо, танцювальну тусовку в нью-йорському Гарлемі чи кабаре та бурлеск в Парижі.

Як повідомляється на сайті Airbnb, взяти участь в конкурсі можуть зареєтровані до 1 вересня користувачі сайту старші 21 року, які живуть в Австралії, Великій Британії, Німеччині, Канаді, Мексиці, США, Франції, Південній Африці чи Японії.

Наступні ж тури, організовані Vice та Airbnb, будуть платними.

«Впродовж довгого часу журналісти Vice їздили по світу в пошуку найбільш унікальних історій, але ми ніколи не давали можливості спробувати це нашій аудиторії», - каже керівник зі стратегій Vice Спенсер Бейм (Spencer Baim).

Прибуток від продажу турів надходитиме Airbnb, а Vice отримає від компанії кошти на рекламу послуг Airbnb.

«Це дещо інше, аніж типова рекламна співпраця. Адже обидві сторони вкладають гроші та час в те, щоб створити кращу пропозицію. Ми спільно зробили ґрунтовне дослідження. А враховуючи те, що ми присутні в 80 країнах, наші можливості відправляти глядачів в неймовірні подорожі здаюються нескінченними», - зазначає пан Бейм.

Спільні з Vice тури стануть частиною пакетів «Experiences» («Довіди») Airbnb, які компанія запустила минулого року. Придбавши такий пакет, мандрівник може взяти безпосередню участь в подіях культурного життя різних країн. Усього Airbnb пропонує 2,5 тис. таких турів до 35 країн світу.

«Та частина нашого бізнесу, яка стосується отримання нового досвіду, приваблює переважно молоду, допитливу аудиторію, людей з сучасним мисленням, тож нам здається, це чудово підійде цільовій аудиторії Vice», - каже Джонатан Мілденхол (Jonathan Mildenhall), керівник з маркетингу Airbnb.

Нагадаємо, українці запустили портал для мандрівників Tripmydream, який підшукує варіанти залежно від бюджету.

comments powered by Disqus