Ураган Харві й нові технології: Берегова охорона закликала людей просити про допомогу в 911, а не писати в Twitter

Richard Carson/Reuters, The Guardian

Водночас, служба Берегової охорони США просить усіх постраждалих користуватися лінією 911. Як пояснили експерти з безпеки для BBC, в мережі складно перевірити, які з усієї маси запитів про допомогу є справжніми й релевантними. Окрім того, служби порятунку можуть не побачити в інтернеті усі пости.

«Інтернет може бути хаотичним й непередбачуваним. Служби порятунку мають бути впевненими, що вони вирізнили справжній сигнал про біду серед решти шуму». - коментує  Еуан Семпл (Euan Semple), радник з впливу соціальних медіа на бізнес та суспільство. На його думку, переконати людей дотримуватися порад берегової охорони буде складним завданням. Якщо постраждалі не можуть додзвонитися в 911, вони намагаються використати усі можливі канали, аби їх повідомлення було побачене чи почуте.

З іншого боку, після того, як у Twitter стали вірусними фотографії з будинку для літніх людей у Техасі, затопленого водою, мешканці якого не могли самостійно вибратися із зони стихійного лиха, вони одразу отримали необхідну допомогу.

Ураган Харві вразив південь США, повідомляється про катастрофічну повінь в місті Х'юстон та принаймні вісім загиблих осіб. Ураган Харві назвали найсильнішим за останні 12 років з часів урагану Катріна, який в 2005 році майже повністю зруйнував Новий Орлеан.

comments powered by Disqus