У Польщі обрали найкращі блоги 2012 року

У Польщі обрали найкращі блоги 2012 року

00:00,
1 Березня 2013
1832

У Польщі обрали найкращі блоги 2012 року

00:00,
1 Березня 2013
1832
У Польщі обрали найкращі блоги 2012 року
У Польщі обрали найкращі блоги 2012 року
Переміг блог про страви з популярних фільмів, а серед лауреатів найбільше жінок.

28 лютого у Варшаві відбулася церемонія нагородження найкращих блогів минулого року. Переможцем журі визначило блог From movie to the kitchen. Його автор готує страви, які з’являлися в популярних фільмах та серіалах. Серед іншого, у блозі можна знайти рецепти печива Фібі з «Друзів», крему-брюле з «Амелі», начо-гранде з «Доказів смерті».

Головні відзнаки отримали:

Пачки подорожують – блог подружжя, котре півроку тому поїхало в навколосвітню подорож. На момент вручення нагороди перебувають в Індонезії, а їх подорож триватиме ще мінімум півроку. Вони також отримали нагороду в категорії Lifestyle.

Парубок малює – блог графіка Мацея Мазурка, який публікує свої комікси. Також отримав нагороду в категорії Art Blog.

Блог блогерів (відзнака від переможців попередніх років): Звір попкультурний – кількарічна безкінечна рефлексія щодо популярної культури. Від серіалів та фільмів до коміксів та інтернет-сенсацій. Автор веде блог від третьої особи – звіра, який поглинає продукти популярної культури.

Категорія «Я та моє життя»: 2плюс4 – сімейний блог про подружжя та їхніх чотирьох дітей.

Категорія «Пристрасті та зацікавлення»: Жінки бігають – дві авторки блогу займаються популяризацією бігу та здорового способу життя.

Категорія «Політика та суспільство»: Маргінес життя – автор блогу є судовим уповноваженим у справах сім’ї та неповнолітніх. Одночасно називає себе священиком, опікуном, катом і людиною, яку багато хто ненавидить. Щодня він працює із проблемними сім’ями. Це і є основною тематикою блогу. На вручення прийшов співавтор блогу, який зазначив, що історії з блогу є літературним вимислом.

Категорія «Літературні та культурні»: Тільки спокійно  автор пише про материнство. Журі відзначили, що тексти з блогу сміливо можна друкувати у формі книжки.

Категорія «Здоров’я та кулінарія»: Смаколики алергіка  рецепти смачних страв для алергіків. Без яєць, без молока, а інколи навіть без глютену... також без шоколаду, горіхів, меду, цитрусів. Однак автор запевняє, що неалергіки теж для себе знайдуть цікаві рецепти.

Категорія «Фірмові та професійні»: Яцек Котарбінський – аналізує практичні приклади маркетингу та формування іміджу компаній.

Категорія «Відеоблоги»: Кольоровий влог   щоденні відеоролики з гумором та кпинами.

Категорія «Підліткові»: Чотири елементи – блог 14-річної школярки Зосі Голень, яка описує свої подорожі з батьками. Серед іншого, Зося писала і про подорож до України.

Спеціальні відзнаки для блогів, які, на думку організаторів, вплинули на розвиток польської блогосфери:

Блог мандрівниці Тримаюся власного шляху  за можливість пізнавати світ не виходячи з дому.

Вона має сили – за віднаходження краси в кожному прожитому дні.

Пікселі – за творення іншої, рівнозначної, піксельної реальності.

Спеціальні нагороди від партнерів:

Radio Zet вручила спеціальну нагороду в категорії «Найкумедніший блог»  Rudomi.pl. Автор описує життя зі своїми двома рудими котами. Призом стала рекламна кампанія в радіо на суму 100 тис. злотих.

Телевізійна мережа Planete+ нагородила блог «20 квадратних метрів Лукаша». Лукаш Якубяк знімає інтерв’ю із зірками в своїй однокімнатній квартирі. У нагороду він отримав можливість взяти участь в одній з телевізійних програм мережі.

Участь міг взяти кожен польськомовний блог. Під час першого етапу шляхом SMS-голосування визначали десять найкращих, з яких журі відбирали три для кожної категорії. За переможців журі голосували колективно.

До участі в конкурсі зголосилося понад 4 тис. блогів, найпопулярнішими були категорії «Літературні та культурні», «Я та моє життя», «Пристрасті та зацікавлення».

Щорічний конкурс «Блог року» під патронатом порталу Onet.pl проводили увосьме.

Сьогодні у Польщі близько 25 млн інтернет-користувачів. Кількість блогів, за приблизними підрахунками, становить понад 3,5 млн, 500 тис. з яких активні.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: OCDN.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду