Розробники створили додаток, що розпізнає твори мистецтва

Platforma

Про це пише Platforma.

Smartify використовує систему розпізнавання зображень і технології доповненої реальності, щоби швидко надати користувачу інформацію про картину. Якщо навести камеру смартфона на витвір мистецтва, то поруч на екрані відобразиться текст про цю роботу. Зображення картин можна буде зберігати до галереї.

Повний запуск сервісу має відбутися в травні, коли в його базі міститимуться картини з Лувру, Метрополітан-музею, художнього музею Рейксмюсеум в Амстердамі і лондонського Зібрання Уоллеса.

«Це ваш персональний цифровий куратор. Наш мобільний додаток дозволяє сканувати твори мистецтва і отримати доступ до коментарів, залишених друзями, кураторами і самими художниками. Smartify перетворює музеї та галереї на місце для діалогу і обміну досвідом», – переконують розробники, що базуються в Амстердамі.

При цьому для використання додатку не обов’язково перебувати в музеї – розробники обіцяють, що Smartify буде розпізнавати і живопис, зображений на листівках, плакатах чи деінде. 

Сервіс уже доступний для завантаження в Google Play та App Store

Нагадуємо, що група студентів з New Jersey Institute of Technology розробила мобільний додаток Facedate, що використовує технології розпізнавання облич для створення романтичних пар. 

comments powered by Disqus