New York Times запускає відеопроект про наукові відкриття

00:00,
25 Вересня 2013
1161

New York Times запускає відеопроект про наукові відкриття

00:00,
25 Вересня 2013
1161
New York Times запускає відеопроект про наукові відкриття
ScienceTake – нова рубрика видання буде оновлюватися щотижня. Сюжети пояснюватимуть відкриття у науці, включаючи й ті, що пов’язані з тваринами, рослинами та комахами, повідомляється на сайті NYT.

Керівником проекту призначений автор видання, який спеціалізується на наукових темах,  Джеймс Горман. Планується, що нова відеосерія знайомитиме глядачів з прогресом науки у різних лабораторіях світу. 

На сайті зазначено, що з одного боку, відкриття науки зараз стали більш доступними, ніж раніше: вони тепер не лише у наукових журналах -  цифрова зйомка дозволяє кожному побачити стрибок гепарда, політ бабки чи структуру найменших бактерій. Однак з іншого боку, в науці бракує путівника.     «Для цього тут я, - пише Джеймс Горман. – В ScienceTake я буду вашим гідом у відкриття, великі і маленькі, на кшталт наукового коментатора, який буде вам розповідати про науку з місця подій. Приєднуйтесь до мене найближчими тижнями. Ми подивимось на шлунок морської зірки. Ми побачимо, чому танець павича так детально продуманий»

Кожне відео триватиме 1-2 хвилини, сюжети будуть з’являтися на NYTimes.com/ScienceTake та  NYTimes.com/Science.

Перший випуск ScienceTake розповідає про нові дослідження у мікробіології, зокрема про характер поведінки та систему комунікації міксобактерії  Myxococcus xanthus. Героями інших сюжетів є різноманітні види, включаючи акул, кажанів, гепардів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: nytimes.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду