Названі «найнебезпечніші» знаменитості для інтернет-користувачів

00:00,
18 Вересня 2013
1202

Названі «найнебезпечніші» знаменитості для інтернет-користувачів

00:00,
18 Вересня 2013
1202
Названі «найнебезпечніші» знаменитості  для інтернет-користувачів
Компанія-розробник антивірусних програм McAffe опублікувала щорічний рейтинг  зірок, пошук інформації про яких може призвести до зараження  комп’ютерними вірусами.

Цього року найбільш небезпечною зіркою стала американська актриса Лілі Коллінз, донька рок-музиканта Філа Коллінза. Коли користувачі шукають інформацію про неї чи зображення, 14,5% посилань ведуть на ресурси, що містять шкідливий контент.

Наступні у рейтингу  - співачка Авріл Лавін (12,7%) та актриса Сандра Баллок (10,8%). Далі у списку актриси Кеті Гріффін і Зої Салдана, співачки Кеті Перрі і Брітні Спірс. Актор Джон Хем єдиний чоловік у першій десятці «небезпечних». При цьому музиканти та співаки  займають 9 позицій з першої двадцятки.

Такий рейтинг компанія складає вже сьомий раз, аналізуючи веб-контент, пов’язаний з відомими акторами, співаками, гумористами, спортсменами та політиками.  Дослідження засвідчують, що жінки, як правило, більш небезпечні, ніж чоловіки.   Минулого року першу позицію зайняла актриса Емма Ватсон, відома за роллю у фільмах про Гаррі Поттера. 

Кіберзлочинці експлуатують інтерес довкола шоу, нових фільмів та телепрограм. За даними компанії, найбільше вірусів містять ті посилання, які пропонують подивитися на фотографії оголених зірок, а також безкоштовно завантажити аудіо чи відео.

«Сучасні споживачі частіше всього не обізнані з ризиками, коли шукають інформацію про зірок та розваги, фото та відео в онлайні, нехтуючи правилами безпеки заради невідкладності, - вважає Паула Грів, директор відділу дослідження безпеки в інтернеті McAffe. – Кіберзлочинці грають на залежності споживачів від гарячих новин та використовують їх поведінку, щоб заманити на шкідливі сайти, де можна “підхопити” комп’ютерний вірус».

Компанія McAfree закликає завантажувати контент тільки з надійних сайтів, користуватися перевіреними пошуковими системами і користуватись антивірусними програмами.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: okino.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду