Microsoft створила чат-бота, який вираховує покупців секс-послуг та тролить їх

The Conversation

Зазвичай компанії використовують чат-ботів для того, аби залучити клієнтів та вмотивувати їх здійснити покупку чи відвідати сторінку ще раз. Однак, Microsoft придумала нове використання для цієї технології. Мета чат-бота, створеного компанією, - відлякнути потенційних покупців секс-послуг, пише Wired.

Бот реєструє фейкові оголошення про надання послуг комерційного сексу й може вести прості розмови з потенційними клієнтами, обговорюючи вік, тіло, фетиші та ціни. Однак, коли клієнт виявляє бажання заплатити за секс-послуги, чат-бот надсилає йому повідомлення, в якому йдеться про незаконність таких дій та потенційну шкоду для людей, залучених в цей бізнес, й про продовження циклів торгівлі людьми. Бот також попереджує клієнта, що до нього можуть звернутися правоохоронці для проведення допиту. Це повідомлення може варіюватися, залежно від розмови. Наприклад, якщо потенційний покупець цікавився сексом з неповнолітніми, бот буде враховувати цю інформацію.

Співробітники компанії Microsoft створили бота в рамках благодійної ініціативи Project Intercept у співпраці з некомерційними організаціями, які сподіваються таким чином зменшити попит у сфері секс-бізнесу та торгівлі людьми.

Чат-бот вже обмінявся 14 000 повідомлень із близько тисячею реальних людей, які відгукнулися на фейкові оголошення, створені ботом. Приблизно в половині цих випадків чат-бот надіслав попередження про шкоду цього бізнесу.

Творці інструменту кажуть, що складно прогнозувати його ефективність. Поки що він був протестований в Сіетлі, Атланті та Вашингтоні.

Раніше у Facebook був створений бот для налагодження сексуального життя користувачів. Творці бота залучили до роботи лікаря-сексолога, аби робота їх «порадника» була схожою до прийому у лікаря.

comments powered by Disqus