Колишні працівники Facebook і Google об’єдналися для боротьби з надмірним використанням технологій

Center for Humane Technology

Разом з некомерційною організацією Common Sense Media об’єднання планує провести просвітницьку кампанію в 55 тисячах шкіл у США, пише The New York Times. Кампанія під назвою «Правда про технології» отримає фінансування у 7 мільйонів доларів від Common Sense Media, а видання, які входять до організації, дадуть ефірного часу та рекламних площ на 50 мільйонів доларів для просування кампанії.

Організації ставлять за мету пояснити учням, батькам та вчителям небезпеки, які несуть  технології, включаючи депресію, яка може виникнути через активне використання соціальних мереж.

Трістан Харріс (Tristan Harris), який раніше працював у Google, очолить Center for Humane Technology. «Ми були всередині. Ми знаємо, що компанії вимірюють. Ми знаємо, як вони говорять, і ми знаємо, як працюєїх інженернія», - прокоментував він створення Центру.

Як пише The New York Times, у січні два великих інвестора з Волл-Стріт попросили Apple вивчити вплив її продуктів на здоров'я та зробити простішими обмеження на використання iPhone та iPad дітьми. Минулого тижня спеціалісти в галузі педіатрії та психіатричної допомоги закликали Facebook відмовитися від Messenger Kids, націленої на дітей у віці від 6 років. Групи батьків також висловили занепокоєння щодо YouTube Kids, де іноді зустрічається невідповідний для дітей контент.

Центр гуманних технологій планує створити Довідник шкоди  (Ledger of Harms), в якому будуть зібрані дані про вплив різних технологій на здоров'я людей. Також Центр має намір писати про те, як отримати більш безпечні технологічні продукти. Група також лобіюватиме закони, які дозволять обмежити вплив великих технологічних компаній.

Як писав MediaSapiens, сьогодні у світі відзначають Міжнародний день безпечного інтернету. Стежити за присвяченими дню заходами як в Україні, так і в світі, можна за хештегами  #SID2018 та  #SaferInternetDay у соціальних мережах. 

comments powered by Disqus