Китай виявився найбільшим порушником авторського права на фотографії - дослідження

Mental Floss

Згідно з дослідженням Copytrack, на першому місці за кількістю крадіжок фото опинився Китай. Платформа проаналізувала 10 000 випадково обраних кейсів зі своєї бази даних порушення авторських прав. На основі цього аналізу дослідники виокремили 10 країн із найвищим рівнем таких порушень.

Слідом за Китаєм у топ-3 порушників опинилися Франція та США. Слідом за ними у рейтингу розташувалися Туреччина, Росія, ОАЕ, Іспанія, Україна, Нідерланди та Італія.

 

Генеральний директор Copytrack Маркус Шмітт (Marcus Schmitt) розповів, що дані для дослідження були зібрані через сервіс Copytrack, який виявляє порушення авторських прав. «Крадіжка фотографій відбувається скрізь і це роблять як приватні особи, так і блогери, журнали, компанії. Очевидно, що в деяких країнах творча власність інших людей менше поважається», - прокоментував він. Copytrack вдається врегулювати 35% ситуації з нелегальним використанням фото після простого запиту на оплату. Ще 55% - після попередження, що порушників притягнуть до юридичної відповідальності. В середньому порушники виплачують €1 430 або $1 675.

 

comments powered by Disqus