Kickstarter запускає новий онлайн-майданчик для творчих людей

kickstarter.com

Про це йдеться на сайті Kickstarter.

Онлайн-майданчик Drip існує з 2012 року. З його допомогою молоді незалежні музичні гурти раніше отримували матеріальну підтримку від корисувачів, які підписувалися на їх оновлення. Kickstarter побачила в проекті, який збирався закриватися, потенціал та придбала Drip. Відтепер платформа ставить на меті популяризувати діяльність молодих митців із різних царин культури.

Слоган платформи Drip звучит так: «Kickstarter — для проектів, Drip — для людей».

Кожен митець має можливість створити на Drip свою сторінку, на якій публікувати власні роботи. Користувачі за невелику плату зможуть підписуватися на ці сторінки, знайомлячись з творчістю молодих митців та підтримуючи їх. Цього разу мова йде не про підтримку конкретних проектів, а в цілому творчості певної особистості в процесі її розвитку.

У Kickstarter зазначають, що попри наявність таких сервісів як Flattr, Patreon та Steady, у мережі все одно не вистачає інструментів для митців.

«Залишаються великі групи художників і творців, які не бачать підписки відповідними своїй творчій практиці. Завдяки новому проекту Drip ми хочемо це змінити», - заявили в компанії.

Ключовим завдання Drip є зберегти незалежність митця. У компанії вважають, що всі роботи, які творчі люди опублікували в мережі та відносини, які вони побудували там, мають належати їм, а не платформам. Тож митці, які зареєструються на Drip, зможуть безпечно експортувати свій контент на інші майданчики. 

Уже зараз на Drip можна знайти і підписатися на сторінки понад 60 художників, яких обрала команда Kickstarter. Компанія обіцяє запустити роботу онлайн-майданчика на початку 2018 року.

Нагадаємо, за допомогою краудфандингу на Kickstarterамериканський письменник Чак Паланік зібрав гроші на екранізацію своєї книги «Колискова». За три тижні йому перерахували 250 тисяч доларів.

comments powered by Disqus