Інженер створив додаток, в якому можна стежити за польотом Tesla в космосі

Whereisroadster

Сайт Whereisroadster.com показує місце знаходження машини відносно до інших небесних тіл і Сонця.

 

Скріншот з сайту Whereisroadster.com. Зеленим позначено запущений в космос автомобіль Tesla.  

Як розповів виданню The Verge сам Бен Пірсон, він змалечку цікавиться космосом. Коли SpaceX запустила ракету надважкого класу Falcon Heavy разом з автомобілем Tesla, інженер помітив, що багатьох користувачів цікавило, як можна відстежити політ автомобіла далі. Тоді в Бена Пірсона й виникла ідея зробити розрахунки та запустити свій сайт.

Whereisroadster працює на основі розрахунків самого Пірсона та даних Лабораторії реактивного руху NASA. За словами інженера, спершу його розрахунки не сходилися з орбітою, яку вказував засновник SpaceX Ілон Маск. Як з'ясувалося пізніше, двигуни в ракеті вимкнули пізніше й через це Tesla має пролетіти повз Марс. За задумом, автомобіль мав потрапити на планету. «Я відчув полегшення, коли дізнався, що не припустився ніякої критичної помилки», - розповів Бен Пірсон. Найближче до Марсу Tesla підлетить в жовтні 2020 року. 

Нагадаємо, в середу, 21 лютого, має відбутися  запуск ракети Falcon 9, яка виведе на орбіту іспанський супутник PAZ для радіолокаційного спостереження й тестові супутники для роздачі інтернету Microsat 2a та Microst 2b. 

Як писав MediaSapiens, компанія Space X розробила план зі створення власної комунікаційної мережі, за допомогою якої вона зможе надати доступ до інтернету по всьому світу. Спершу компанія Ілона Маска планувала вивести на орбіту 4425 спеціальних супутників, які будуть роздавати інтернет. Однак, за даними The Verge, тепер мова йде про 12 тисяч супутників. Завершити формування мережі планують до 2024 року.

comments powered by Disqus