Google розповість про калорійність продуктів

00:00,
5 Червня 2013
2261

Google розповість про калорійність продуктів

00:00,
5 Червня 2013
2261
Google розповість про калорійність продуктів
В Google з’явилася інформація про калорійність і харчову цінність більше 1 тис. продуктів і страв. Нова функція, запуск якої відбувся 30 травня, працює на базі Knowledge Graph. Про це повідомляється у Google Blog.

В інформаційному блоці виводяться дані не тільки про окремі овочі, фрукти, м’ясо, рибу, але й про найбільш популярні страви. «Від картоплі і моркви до буріто і чоу мейн – ви можете запитати «Скількі білка у банані?» або «Скільки калорій в авокадо?», і одразу ж отримати відповідь. Отже, ви отримали відповідь на конкретне запитання, бачите блок з відповідною інформацією про страви, а також можете переключатися між пов’язаними стравами і продуктами», – розповідає менеджер з продуктів Google Ілля Межерицький.

Food-блок Google запустила у США 30 травня, однак на повністю доступною для всіх користувачів англомовної версії пошуковика функція стане протягом десяти днів.

Як відзначає The Huffington Post, чимало інженерів і менеджерів Google вважають пов’язані із семантичними технологіями інформаційні блоки «майбутнім пошуку».

Google запустила семантичний інструмент Knowledge Graph у травні 2012 року. Короткі енциклопедичні дані залежать від типу запиту: за запитом щодо письменника відображаються його найбільш відомі твори, науковця – наукові досягнення, ресторану – місцерозташування на карті. Компанія поступово інтегрує семантику і у версії пошуку для смартфонів та планшетів. Першопочатково Knowledge Graph був доступний англійською, згодом Google додала французьку, італійську, іспанську, німецьку, японську, португальську, російську і корейську. На конференції Google I/O, яка проходила 15-17 травня 2013 року, компанія оголосила про запуск Knowledge Graph 4-ма новими мовами – польською, турецькою, а також спрощеною і традиційною китайською.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Google Blog.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду