Фотограф Дональд Вебер шукає учасників для майстер-класу від World Press Photo

YouTube

Майстер-клас від World Press Photo під назвою The Joop Swart проводиться щороку. Для того, щоб потрапити на нього, необхідно бути номінованим одним з 181 фотографів, які є членами спільноти World Press Photo. Серед усіх номінантів буде обрано лише 12 учасників, які потраплять на The Joop Swart.

На своїй сторінці у Facebook Дональд Вебер написав, що він може обрати двох фотографів, яких рекомендуватиме на участь у майстер-класі.

«Я шукаю студентів із наступних країн/регіонів для номінації (це місця, які становлять особливий інтерес для мене, там є безліч кандидатур): Україна, Білорусь, Молдова,  країни Балканського півострова та Балтії, Грузія, Вірменія, Азербайджан, ОАЕ, Оман, Ємен, Бангладеш, Непал, Канада», - йдеться у дописі. Для того, аби подати свою кандидатуру на розгляд, потрібно в коментарях до посту дати посилання на свій сайт і коротко пояснити свою мотивацію до участі. На момент написання новини під постом було 32 коментарі.

Нагадаємо, в один з попередніх років на участь в цьому майстеркласі були номіновані одразу три українських фотографи: Олексій Фурман, Євген Малолєтка та Еміне Зіятдінова.

comments powered by Disqus