Facebook запустить персональні коментарі

Можливість особисто відповісти авторам Facebook-коментарів дозволить зробити спілкування у Facebook більш персональним, вважають розробники. До цього коментарі у соціальній мережі публікувалися єдиним блоком без позначки, кому саме вони призначені. Вважаючи необхідним звернутися у коментарі до того чи іншого користувача особисто користувачі Facebook нерідко використовувати текст посту, відзначаючи на початку коментаря, наприклад, 2 Yana або 4 Volodymyr.

Подібна функція існує, наприклад, у ВКонтакте: якщо клікнути на коментар учасника бесіди, соцмережа автоматично прописує його ім’я у полі, де друкується коментар, надаючи таким чином можливість звернутися до когось особисто. Персональні дискусії виділятимуться у Facebook в окрему гілку – подібно до LiveJournal:

Найбільш активні гілки обговорень відображатимуться вище інших коментарів. Для окремих користувачів гілки можуть сортуватися по-різному, в залежності, наприклад, від того, чи беруть участь у дискусії його друзі.

Новий формат коментарів вже доступний для корпоративних сторінок, а також акаунтів із більше ніж 10 тис. читачів. Очікується, що всі інші сторінки перейдуть на такий формат коментування до 10 липня.

comments powered by Disqus