Додаток Google Arts & Culture навчили шукати двійників людей серед музейних картин

Android Authority

Як пише Recode, це оновлення зробило Google Arts & Culture найпопулярнішим безкоштовним додатком у США.  Він доступний для iOS та для Android.

Додаток використовує технологію комп'ютерного бачення, яка вивчає й порівнює завантажене фото з творами мистецтва у архіві, створеному світовими музеями спільно з Google. В компанії кажуть, що додаток існує ще з 2016 року й ця технологія загалом не є новою. Тим не менше, користувачі активно викладають в мережу отримані результати.

 

 

Минулого року в додатку Google Maps стали доступними для перегляду музеї всього світу. До Google Maps була інтегрована можливість ходити по віртуальних музеях в режимі Street View та проглядати анотації до творів мистецтва одразу в цьому ж додатку. 

Креативний додаток ReBlink створила Художня галерея Онтаріо у співпраці з творчою студією «Impossible Things». Він використовує технологію доповненої реальності: якщо навести мобільний телефон чи планшет із запущеним ReBlink на картину, відвідувач галереї зможе побачити її сюжет по-новому.

comments powered by Disqus