Британське медіа ініціювало фотоконкурс, де переможців обере штучний інтелект

Фото: WillemDouven, EyeEm

Як зазначає медіа, створенням алгоритму займалося команда популярного мобільного додатку EyeEm, який використовують для сортування фотографій.

Розроблена система здатна аналізувати світлини за різними критеріями: від розпізнавання об'єктів на фото до оцінки їх естетичних характеристик. 

Прийом робіт на конкурс The Graphic City триває до 12 лютого 2018 року. На конкурс уже надіслали 26 тисяч кадрів. Найкращі фотографії міжнародне видання опублікує.

«Ми хочемо, щоб фотографи візуалізували лінії, вигини та закапелки міст. Шукайте цікаві кути, перетини ліній та нові перспективи. Зосередьтеся на чистих лініях, фігурах та композиціях мінімалістичної архітектури по всьому світу», – зазначає редакція International Business Times.

Медіа зазначає, що зацікавлене не лише роздивитися світлини учасників, а й зрозуміти, чи погоджується воно з переліком переможців, яких обере штучний інтелект.

Робота учасника конкусу @omniamundamundis

Додаток EyeEm здійснює сортування світлин за різними показниками за допомогою штучного інтелекту. Сервісом наразі користуються понад 20 мільйонів людей. Компанія регулярно проводить власні конкурси, на які зазвичай надсилають близько 100 тисяч світлин. Членам журі потрібно багато часу, щоб проаналізувати таку кількість робіт. Натомість комп'ютерній системі знадобиться для цього кілька секунд.

Робота учасника конкурсу @andreapasquini

Нагадаємо, фотограф Дональд Вебер шукає учасників для майстер-класу від World Press Photo віком до 32 років. Він повідомив, що віддасть перевагу учасникам з України, Білорусі, Молдови та низки інших країн.

comments powered by Disqus