Батькам запропонували кумедний додаток, аби контролювати як їх діти-підлітки водять авто

Toyota

Дослідження показали, що ризик потрапити в ДТП у молодих водіїв вище, ніж у старшого покоління. Кожен четвертий водій віком від 18 до 24 років потрапляє в ДТП протягом двох років після отримання прав. Тому розробники створили додаток Safe and Sound, який стримуватиме молодих водіїв від перевищення швидкості та використання смартфонів за кремом.

Додаток Safe and Sound має бути встановлений на смартфонах батьків та їх дітей. Перед поїздкою на авто додаток має бути активований.  Наприклад, якщо підліток спробує користуватися смартфоном в той час, як він їде в машині, Safe and Sound автоматично почне відтворювати плейліст, який підібрали його батьки. Креативники стверджують, що загроза отримати серйозні травми в автокатастрофі не так лякає підлітків, як можливість потрапити в незручну ситуацію перед друзями.

Окрім того, якщо технологія Google Maps API зафіксує, що молодий водій перевищує швидкість, додаток знову ж замінить плейліст на «батьківський». Повернутися до свого власного плейлісту підліток зможе лише знизивши швидкість. Розробники кажуть, що керувати піснями, які програватиме система у разі порушення правил безпечного керування авто, зможуть лише батьки й у їх волі буде обрати такі треки, які їх діти точно не захочуть чути. Також додаток блокуватиме усі сповіщення з соцмереж та месенджерів, якщо автомобіль рухатиметься зі швидкістю більше 9 миль на годину (приблизно 15 кілометрів на годину). Наприкінці кожної поїздки Safe and Sound надсилатиме батькам звіт про те, як їх дитина керувала автомобілем.

Нагадаємо, раніше цього року компанія Google запустила сервіс, який допоможе батькам контролювати смартфони дітей. Батьки зможуть створювати для дітей, які молодше 13 років, облікові записи Google та матимуть над ними повний контроль.

comments powered by Disqus