Великобританія відновила співпрацю зі США щодо теракту в Манчестері

Ben Birchall, The Guardian/PA

Заборона тривала менше 24 годин, повідомляє The Guardian. Британські правоохоронці отримали «нові гарантії нерозголошення» від американської сторони, розповів старший офіцер підрозділу по боротьбі з тероризмом Великобританії Марк Роулі (Mark Rowley). Великобританія продовжить співпрацю зі спецслужбами інших країн, в тому числі США, Австралії, Канади та Нової Зеландії.

Як писав MediaSapiens, вчора поліція Великобританії заявила про припинення обміну інформацією зі спецслужбами США про теракт в Манчестері. Правоохоронці передали спецслужбам США наявні у них дані про підозрюваного у скоєнні теракту та вибуховий пристрій, а згодом ця інформація опинилася у розпорядженні ЗМІ. Як повідомляє BBC, британська поліція була «вкрай розлючена» таким вчинком спецслужб США.

Виконуючий обов'язки посла США в Великобританії Льюїс Люкенс заявив, що така ситуація є неприпустимою та додав, що США вже шукають джерело витоку інформації. Сам президент Дональд Трамп заявив, що витоки інформації його турбують і назвав їх загрозою національній безпеці.

comments powered by Disqus