Штаб кандидата в президенти Франції Макрона заявив про втручання РФ у вибори

Stephane Mahe, Reuters

Про це заявив генеральний секретар партії «Вперед!» Рішар Ферран (Richard Ferrand), повідомляє Reuters. За його словами, російські ЗМІ Russia Today та Sputnik щодня поширюють неправдиву інформацію, яку потім підхоплюють та цитують інші видання, і це негативно впливає на демократичну систему Франції.

Пан Ферран також зазначив, що Москва прихильно ставиться до кандидатки від «Національного фронту» Марін Ле Пен (Marine Le Pen) і кандидата від республіканців Франсуа Фійона (Francois Fillon). Генеральний секретар партії закликав уряд вжити заходів, щоб гарантувати відсутність будь-якого «іноземного втручання» в вибори. Він також порівняв вибори в США та у Франції: «Американські спецслужби побачили руку Кремля, але надто пізно».

Вибори президента Франції пройдуть в два тури - 23 квітня і 7 травня. На пост президента свої кандидатури висунули лідер партії «Національний фронт» Марін Ле Пен, екс-прем'єр Франсуа Фійон, колишній міністр економіки країни Еммануель Макрон, який висувається від партії «Вперед!».

Нещодавно журналіста телеканалу TF1 вигнали з прес-конференції Марін Ле Пен. Журналіст спробував взяти у пані Ле Пен коментар щодо заяв про те, що вона використовувала кошти Європейського парламенту аби виплачувати заробітну плату співробітникам своєї політичної партії. Двоє охоронців вивели журналіста за двері, в той час як оператор зняв інцидент на відео.

comments powered by Disqus