Розвідка США заявила, що у російських спецслужб може бути компромат на Трампа - CNN

Salon

Про це повідомляє CNN з посиланням на власні джерела серед американських чиновників, які знайомі зі змістом секретних документів. ФБР розслідує достовірність інформації про компромат, яка заснована головним чином на даних з російських джерел.

Засекречену доповідь представили минулого тижня керівники чотирьох спецслужб США -  директор Національної розвідки Джеймс Клеппер, директор ФБР Джеймс Комі, директор ЦРУ Джон Бреннан, і директор АНБ Майк Роджерс.

Одна з причин, чому спецслужби вирішили представити на брифінгу дані про існування компромату на обраного президента - аби він усвідомлював можливість існування  таких документів щодо нього і що інформація про це вже циркулює Вашингтоном. Інша причина - продемонструвати, що в Росії був компромат на обох кандидатів, і на Гілларі Клінтон, і на Дональда Трампа, але вона оприлюднила лише ту частину, яка стосувалася кандидатки від демократів. Це може бути ще одним свідченням того, що російські кібератаки мали на меті підтримати перемогу республіканського кандидата на виборах.

Нагадаємо, значна частина доповіді, яку представили спецслужби США щодо причетності Росії до кібератак на Сполучені Штати, присвячена діяльності телеканалу Russia Today і агентства Sputnik. Головна редакторка телеканалу RT Маргарита Симоньян прокоментувала доповідь, назвавши її «сумним коментарем про стан справ в американській розвідці та аналітичній спільноти».

comments powered by Disqus