Китайські хакери контролюють 117 тисяч Android-пристроїв в Україні

Liberty Voice

Про це йдеться в дослідженні компанії ​Check Point. Yingmob пошкоджували пристрої на Android через програму HummingBad. Це програмне забезпечення встановлює шахрайські додатки і генерує незаконні доходи від реклами. Воно також  використовує стійкий для перезавантаження root kit. Досліжники підкреслюють, що будь-яка інформація про користувача на заражених пристроях опиняється під загрозою.

Від дій хакерів найбільше постраждала версія Android KitKat.

Україна увійшла до топ-20 країн, які постраждали від HummingBad – 117 287 заражених пристроїв. На першому місці за кількістю постраждалих Китай – 1 606 384 заражених пристроїв. Друге місце – Індія (1 352 772), третє – Філіпіни (520 901).

Найбільше пристроїв було зламано в Китаї.

Загалом Yingmob позиціонують себе як китайську компанію, яка займається аналітикою реклами. За допомогою HummingBad хакери керують 10 млн пристроїв по всьому світу, отримуючи щомісячний дохід в розмірі $300 тисяч.

Як повідомлялося, хакери виставили на продаж 32 мільйони вкрадених Twitter-акаунтів за 10 біткоінів. Інший хакер, який називає себе Peace, заявив, що продає 100 мільйонів акаунтів соцмережі «ВКонтакте» за 1 біткоін ($ 570).

comments powered by Disqus