Київський метрополітен та аеропорт «Одеса» повідомили про кібератаки

satiitv.com

На сторінці аеропорту з’явилося повідомлення про те, що їх інформаційна система зазнала хакерської атаки й що всі служби аеропорту працюють в посиленому режимі. Також аеропорт вибачився  перед пасажирам за вимушене збільшення часу обслуговування.

Водночас «Київський метрополітен» повідомив, що через кібератаку виникли проблеми з оплатою проїзду безконтактними банківськими картками на жовтих турнікетах. «Жетон, проїзні та картки метро з усіма знижками працюють», - йдеться в повідомленні.

Також прес-секретарка Міністерства інфраструктури Марина Томко повідомила, що сайт міністерства тимчасово не працює.  «У зв’язку з отриманням низки повідомлень про зростання кібер-загрози, Міністерством інфраструктури вживаються заходи з підвищення інформаційної безпеки», - написала вона. 

Нагадаємо,  27 червня декілька українських банків та підприємств зазнали атаки комп’ютерного вірусу Petya (NotPetya). Закордонні видання, які писали про масштабне поширення нового кіберзагрози головним підозрюваним у атаці називали Росію. Американська ІТ-компанія з виробництва програмного забезпечення в галузі інформаційної безпеки Symantec віднайша спосіб, який може врятувати комп’ютер від вірусу-здирника Petya.

comments powered by Disqus