HBO намагалася відкупитися від хакерів за 250 тисяч доларів - Variety

The Hollywood Reporter

Як повідомляє сайт Variety, між хакерами та віце-президентом HBO наприкінці липня відбулося листування. У ньому канал запропонував хакерам 250 тисяч доларів за те, що вони «звернули увагу на проблеми з безпекою». Віце-президент HBO попросив хакерів дати ще тиждень для відправки платежу, оскільки канал вивчає матеріали, які були вкрадені. При цьому він зазначив, що цього терміну вистачить, щоб створити рахунки та перевести 250 тисяч доларів в біткоіни.

На думку видання, тоді канал лише проводив оцінку даних, які вкрали зловмисники, тому скоріше за все, ця переписка мала на меті виграти час. Джерело, близьке до розслідування, яке проводить HBO, підтвердило, що листування справжнє. Сам канал відмовився коментувати інформацію.

Нагадаємо,  американський канал HBO зазнав хакерської атаки. Зловмисники викрали сценарій четвертої серії «Гри престолів», яка ще не вийшла в ефір та кілька епізодів серіалів «Футболістів» і «Кімнати 104». Однак, хакери запевняють, що вкрали набагато більше. За їх словами, всього вони викрали у HBO півтора терабайта даних.

Нещодавно хакери почали вимагати викуп в HBO, погрожуючи злити в мережу ще більше даних, викрадених у каналу. За даними  The New York Times, мова йде про 6 мільйонів доларів. Як зазначили самі хакери, вони готували викрадення даних шість місяців.

Й хоча за два дні до офіційного показу хакери виклали в мережу четверту серію сьомого сезону «Гри престолів», вона все ж стала найпопулярнішою в історії серіалу.

comments powered by Disqus