Функція Google «безпечний перегляд» захищає вже більше 3 мільярдів пристроїв

blueAPACHE

«Безпечний перегляд» був запущений в 2007 році. Ця функція надає список URL, які містять шкідливі програми та фішингових контент, браузерам Chrome, Firefox і Safari, а також провайдерам інтернет-послуг. За даними Google, у травні 2016 року технологія «безпечний перегляд» автоматично захищала понад 2 млрд. пристроїв. За оцінками компанії, таке стрімке поширення технології відбулося завдяки зростанню популярності мобільних пристроїв.

Повідомлення від Safe Browsing про перехід на потенційно небезпечну сторінку.

Google також  розширила її використання й в інших свої продуктах: Android, Ads, Analytics, Gmail, Google Play. Також компанія почала використовувати в технології машинне навчання, яке виявляє більше загроз та типізує їх.

Як писав MediaSapiens, нещодавно Google Play Store видалив 300 додатків, які таємно використовували смартфони для DDoS-атак. Шкідливе програмне забезпечення маскувалося під додатки для створення рингтонів чи менеджери файлової системи. Весь час, поки вражені пристрої залишалися увімкненими, вони нишком використовувалися зловмисниками в DDoS атаках. Експерти з кібербезпеки виявили цілу мережу таких додатків, яку назвали «WireX».

comments powered by Disqus