Фотосервіс Imgur зізнався в витоку даних понад мільйона ​​користувачів

ferramentassites.com.br

Про це пише The Verge.

Сервіс Imgur, призначений для завантаження, зберігання та обміну світлинами, тільки зараз повідомив про виявлення уразливості в системі безпеки власного сайту. 

Головний операційний директор Imgur Рой Сехгал (Roy Sehgal) зазначив, що онлайн-ресурс не збирає дані про імена, домашні адреси та телефонні номери користувачів. Тому витік торкнулася лише логінів до електронних пошт та паролів.

Компанія продовжує розслідування факт втручання. За попередніми даними, зловмисники змогли зламати старий алгоритм за допомогою атаки методом «грубої сили». У 2016 році компанія перейшла на новіші алгоритми шифрування даних, які обіцяють більшу безпеку.

Команда Imgur рекомендує давнім користувачам сервісу поміняти свої паролі до акаунтів.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що сервіс таксі Uber заплатив хакерам 100 тисяч доларів, аби вони видалили вкрадені дані 57 мільйонів і не розголошували інформацію про інцидент. Зловмисники атакували Uber ще у жовтні 2016 року. Італія, Великобританія і Нідерланди ініціювали розслідування щодо компанії Uber. Згодом газета The Times повідомила, що в цьому підозрюють російських хакерів.

comments powered by Disqus